PR2X-6R2-KBW stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More PR2X6R2KBW RCD
NEW&ORIGINAL
270 in stock
More PR2X-6R2-KBW RCD
PR2X 6.2 OHM 10% NI PB FREE
37 in stock
More PR2X-6R2-KBW RCD
33 in stock