PR2XAE-121-JBQ stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More PR2XAE-121-JBQ RCD
PR2XAE 120 OHM 5% SN PB TERM
33 in stock
More PR2XAE-121-JBQ RCD
30 in stock