PR2XAE-120-JBQ stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More PR2XAE-120-JBQ RCD
PR2XAE 12 OHM 5% SN PB TERM
29 in stock
More PR2XAE-120-JBQ RCD
26 in stock