PR2XER-1R0-JBQ stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More PR2XER-1R0-JBQ RCD
PR2XER 1 OHM 5% SN PB TERM
25 in stock