PR2XER-240-JBW stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More PR2XER-240-JBW RCD
PR2XER 24 OHM 5% NI PB FREE
44 in stock
More PR2XER-240-JBW RCD
40 in stock