PR2XER-180-JB stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More PR2XER-180-JB RCD
PR2XER 18 OHM 5% NON-INDUCTIVE
29 in stock
More PR2XER-180-JB RCD
26 in stock