PHMB200B12 IGBT MODULE Single 200A 1200V stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More PHMB200B12 NIEC
OEM EXCESS
283 in stock
More PHMB200B12 NIEC
60 in stock
More PHMB200B12 NIEC
200A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB200B12 NIEC
92 in stock
More PHMB200B12 IR
MODULE DC
84 in stock
More PHMB200B12 NIEC
50 in stock
More PHMB200B12
Stocks
100 in stock
More PHMB200B12
MODULE DC,IR
84 in stock