PHMB300B12 IGBT MODULE Single 300A 1200V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More PHMB300B12
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
60 in stock
More PHMB300B12 NIEC
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
300A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300B12 NIEC
92 in stock
More PHMB300B12 IR
MODULE DC
53 in stock
More PHMB300B12
NIEC
100 in stock
More PHMB300B12
MODULE DC,IR
53 in stock