PHMB400C12 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More PHMB400C12
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
60 in stock
More PHMB400C12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400C12 NIEC
92 in stock
More PHMB400C12
MODULE DC
500 in stock
More PHMB400C12
10000 in stock
More PHMB400C12
50 in stock
More PHMB400C12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB400C12
PHMB400C12A
3 suppliers
3 in stock
PHMB400C12/IGBT
2 suppliers
73969 in stock