PHMB400A6 IGBT MODULE Single 400A 600V stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More PHMB400A6 NIEC
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
400A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400A6 NIEC
92 in stock
More PHMB400A6 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB400A6
50 in stock
More PHMB400A6
Stocks
100 in stock
More PHMB400A6
MODULE DC,IR
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
100 in stock