PHMB400B12 IGBT MODULE Single 400A 1200V stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More PHMB400B12 NIEC
OEM EXCESS
285 in stock
More PHMB400B12 NIEC
60 in stock
More PHMB400B12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
84 in stock
More PHMB400B12 NIEC
92 in stock
More PHMB400B12 NIEC
476 in stock
More PHMB400B12 NIEC
MODULE
60 in stock
More PHMB400B12 IR
MODULE DC
86 in stock
More PHMB400B12 NIEC
50 in stock
More PHMB400B12
NIEC
10000 in stock
Similar Parts of PHMB400B12
PHMB400B12A
22 suppliers
11645 in stock