PHMB1200B12 IGBT MODULE Single 1200A 1200V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More PHMB1200B12
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
11 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
47 in stock
More PHMB1200B12 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB1200B12
NIEC
300 in stock
More PHMB1200B12
MODULE DC,IR
60 in stock