HGTP12N60D1 12A, 600V N-Channel IGBT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More HGTP12N60D1 INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP12N60D1 HARRIS
53 in stock
More HGTP12N60D1 INTERSIL
494 in stock
More HGTP12N60D1 HARRIS
TO220
52 in stock
More HGTP12N60D1
399 in stock
More HGTP12N60D1 AGILENT
1987 in stock
More HGTP12N60D1 FSC
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More HGTP12N60D1 INTERSIL
400 in stock
More HGTP12N60D1 INTERSIL/FAIRCHILD
TO-220AB
10600 in stock
Similar Parts of HGTP12N60D1
HGTP12N60D1D
3 suppliers
0 in stock