HGTP14N36G3VL 14A, 360V N-Channel, Logic Level, Voltage Clamping IGBTs stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More HGTP14N36G3VL FAIRCHILD
NEW 1503JERSTK
175 in stock
More HGTP14N36G3VL INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N36G3VL INTERSIL
96 in stock
More HGTP14N36G3VL INTERSIL
INTERSIL - HGTP14N36G3VL
86 in stock
More HGTP14N36G3VL INTERSIL
494 in stock
More HGTP14N36G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N36G3VL FAIRCHILD
CA4
889 in stock
More HGTP14N36G3VL
508 in stock
Similar Parts of HGTP14N36G3VL
HGTP14N36G3VLR3616
2 suppliers
1874 in stock