HGTP14N44G3VL stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More HGTP14N44G3VL FAIRCHILD
1600 in stock
More HGTP14N44G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N44G3VL FAIRCHILD
440V, 14A Ignition IGBT N-Channel TO-220AB
10000 in stock