HGTP14N41G3VL 14A, 410V N-Channel, Logic Level, Voltage Clamping IGBTs stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More HGTP14N41G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N41G3VL
200 in stock
More HGTP14N41G3VL FAIRCHILD
410V, 14A Ignition IGBT N-Channel TO-220AB
10000 in stock
More HGTP14N41G3VL /
TO
3600 in stock
Similar Parts of HGTP14N41G3VL
HGTP14N41G3VLR4875
3 suppliers
3313 in stock
HGTP14N41G3VLS
2 suppliers
3804 in stock