HGTP14N37G3VL 14A, 370V N-Channel, Logic Level, Voltage Clamping IGBTs stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More HGTP14N37G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N37G3VL FAIRCHILD
370V, 14A Ignition IGBT N-Channel TO-220AB
10000 in stock
More HGTP14N37G3VL FAIRCHILD
37507 in stock