CI160808-33NJ stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More CI160808-33NJ BOURNS
1400 in stock
More CI160808-33NJ BOURNS INCORPORATED
2354 in stock
More CI160808-33NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-33NJ BOURNS
3 - 5 days
2700 in stock
More CI160808-33NJ BOURNS
751 in stock
More CI160808-33NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:33NH; INDUCTANCE TOLERA
416 in stock