CI160808-68NJ stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CI16080868NJ BOU
10000 in stock
More CI16080868NJ
4000 in stock
More CI160808-68NJ BOURNS
11+,2-5 DAYS
4000 in stock
More CI160808-68NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-68NJ BOU
68 NH 5%
4000 in stock
More CI160808-68NJ BOURNS INC
WLNDCSTOCK
990 in stock
More CI160808-68NJ BRN
6000 in stock
More CI160808-68NJ BOURNS
28653 in stock
More CI160808-68NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:68NH; INDUCTANCE TOLERA
12920 in stock