CI160808-82NJ Multi-Layer Chip Inductors stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CI160808-82NJ BOURNS
6000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More CI16080882NJ
8000 in stock
More CI160808-82NJ BOURNS
11+,2-5 DAYS
12000 in stock
More CI160808-82NJ
BOURNS
400000 in stock
More CI160808-82NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-82NJ BOURNS
2372 in stock
More CI160808-82NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:82NH; INDUCTANCE TOLERA
15850 in stock