CI160808-56NJ stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CI160808-56NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-56NJ BOURNS
3780 in stock
More CI160808-56NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:56NH; INDUCTANCE TOLERA
15860 in stock