CI160808-47NJ stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More CI160808-47NJ BOURNS
Stock
22208 in stock
More CI160808-47NJ BOURNS
INDUCTOR SMT 47NH 5% 0603
4000 in stock
More CI160808-47NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-47NJ BOURNS
47nH
2000 in stock
More CI160808-47NJ BOURNS
14230 in stock
More CI160808-47NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:47NH; INDUCTANCE TOLERA
16000 in stock