IXFX44N50F stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More IXFX44N50F IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX44N50F IXYS
50 in stock
More IXFX44N50F IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX44N50F
1000 in stock
More IXFX44N50F
IXYS
10000 in stock
More IXFX44N50F I X Y S
TO-247
50 in stock
More IXFX44N50F
410 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-247
10600 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO
3800 in stock