IXFX44N50Q stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More IXFX44N50Q IXYS
IXYS - IXFX44N50Q
330 in stock
More IXFX 44N50Q IXYS
60 in stock
More IXFX44N50Q IXYS
128 in stock
More IXFX44N50Q
1000 in stock
More IXFX44N50Q
IXYS
10100 in stock
More IXFX44N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFX44N50Q
312 in stock