IXFX50N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More IXFX50N50 IXYS
500 in stock
More IXFX50N50
1000 in stock
More IXFX50N50
IXYS
10000 in stock
More IXFX50N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX50N50 EEI
IXFX50N50
25 in stock
More IXFX50N50
721 in stock