IXFX44N80P stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFX44N80P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX44N80P IXYS
Fac-new OEM excess
30 in stock
More IXFX44N80P IXYS
300 in stock
More IXFX44N80P IXYS
IXFX44N80P PLUS247 POLAR MOSFET 44A 800V
30 in stock
More IXFX44N80P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX44N80P IN STOCK
IN STOCK
170 in stock