IXFX48N50Q stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More IXFX48N50Q IXYS
83 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX 48N50Q
IXYS
70000 in stock
More IXFX48N50Q IXS
233 in stock
More IXFX48N50Q IXYS
128 in stock
More IXFX48N50Q
1000 in stock
More IXFX48N50Q IXYS
5558 in stock
More IXFX48N50Q IXYS
TO3P
218 in stock
More IXFX48N50Q
IXYS
10000 in stock
More IXFX48N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFX48N50Q
50 in stock