ST180S12P0V stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More ST180S12P0V IR
OEM EXCESS
285 in stock
More ST180S12P0V
Thyristors 1200 Volt 200 Amp
50 in stock
More ST180S12P0V IR
50 in stock
More ST180S12P0V
30 in stock
More ST180S12P0V IXYS
MODULE DC
26 in stock
More ST180S12P0V VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock
More ST180S12P0V
MODULE DC,IXYS
26 in stock
More ST180S12P0V VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-93
6205 in stock
More ST180S12P0V IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST180S12P0V
ST180S12P0VL
2 suppliers
532 in stock
ST180S12P0VPBF
3 suppliers
492 in stock