ST180S12P1VPBF stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More ST180S12P1VPBF VISHAY
60 in stock
More ST180S12P1VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock