ST180S12P0VPBF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More ST180S12P0VPBF VISHAY
156 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
324 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock