ST180S12P1V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More ST180S12P1V IR
OEM EXCESS
274 in stock
More ST180S12P1V IR
50 in stock
More ST180S12P1V
30 in stock
More ST180S12P1V IXYS
MODULE DC
25 in stock
More ST180S12P1V VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock
More ST180S12P1V
MODULE DC,IXYS
25 in stock
More ST180S12P1V IR
module
690 in stock
More ST180S12P1V
BEST PRICE!
96 in stock
Similar Parts of ST180S12P1V
ST180S12P1VL
2 suppliers
554 in stock
ST180S12P1VPBF
3 suppliers
132 in stock