IXFT30N50 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More IXFT30N50 IXYS
50 in stock
More IXFT30N50 IXYS
MODULE
100 in stock
More IXFT30N50 MITSUBISHI
MODULE DC
30 in stock
More IXFT30N50
IXYS
10000 in stock
More IXFT30N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT30N50
MODULE DC,MITSUBISHI
30 in stock
More IXFT30N50
726 in stock
More IXFT30N50 IXYS
TO
800 in stock
More IXFT30N50 IXYS
TO-268
53 in stock
Similar Parts of IXFT30N50
IXFT30N50P
9 suppliers
57632 in stock
IXFT30N50Q3
2 suppliers
400 in stock