IXFT30N50P stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT30N50P IXYS
128 in stock
More IXFT30N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT30N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT30N50P IXYS
520 in stock
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT30N50P IXYS
4456 in stock
More IXFT30N50P IXYS
500 in stock