IXFT36N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT36N50P IXYS
486 in stock
More IXFT36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT36N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT36N50P IXYS
520 in stock
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT36N50P DIV
95 in stock
More IXFT36N50P IXYS
4340 in stock
More IXFT36N50P IXYS
500 in stock