IXFT32N50Q HiPerFET¡éa Power MOSFETs Q-Class stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More IXFT32N50Q IXYS
5430 in stock
More IXFT32N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50Q
5000 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
MOSFET AVALANCH 500V 32A TO-268
153 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
STOCK
30 in stock