PHMB200B12 IGBT MODULE Single 200A 1200V stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More PHMB200B12 NIEC
OEM EXCESS
283 in stock
More PHMB200B12 NIEC
60 in stock
More PHMB200B12 NIEC
200A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB200B12 NIEC
92 in stock
More PHMB200B12 IR
MODULE DC
84 in stock
More PHMB200B12 NIEC
50 in stock
More PHMB200B12
Stocks
100 in stock
More PHMB200B12
MODULE DC,IR
84 in stock