PHMB400B12 IGBT MODULE Single 400A 1200V stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   No. Parte
More PHMB400B12 NIEC
OEM EXCESS
285 in stock
More PHMB400B12 NIEC
60 in stock
More PHMB400B12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
84 in stock
More PHMB400B12 NIEC
92 in stock
More PHMB400B12 NIEC
476 in stock
More PHMB400B12 NIEC
MODULE
60 in stock
More PHMB400B12 IR
MODULE DC
86 in stock
More PHMB400B12 NIEC
50 in stock
More PHMB400B12
NIEC
10000 in stock
Similar Parts of PHMB400B12
PHMB400B12A
22 suppliers
11645 in stock