PHMB400A6 IGBT MODULE Single 400A 600V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More PHMB400A6 NIEC
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
400A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400A6 NIEC
92 in stock
More PHMB400A6 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB400A6
50 in stock
More PHMB400A6
Stocks
100 in stock
More PHMB400A6
MODULE DC,IR
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
100 in stock