PHMB300B12 IGBT MODULE Single 300A 1200V stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   No. Parte
More PHMB300B12
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
60 in stock
More PHMB300B12 NIEC
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
300A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300B12 NIEC
92 in stock
More PHMB300B12 IR
MODULE DC
53 in stock
More PHMB300B12
NIEC
100 in stock
More PHMB300B12
MODULE DC,IR
53 in stock