PHMB300A6 IGBT MODULE Single 300A 600V stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More PHMB300A6 NIEC
OEM EXCESS
270 in stock
More PHMB300A6 NIEC
60 in stock
More PHMB300A6 NIEC
300A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300A6 NIEC
92 in stock
More PHMB300A6
MODULE DC
500 in stock
More PHMB300A6 NIEC
50 in stock
More PHMB300A6
Stocks
100 in stock