PHMB400C12 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More PHMB400C12
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
60 in stock
More PHMB400C12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400C12 NIEC
92 in stock
More PHMB400C12
MODULE DC
500 in stock
More PHMB400C12
10000 in stock
More PHMB400C12
50 in stock
More PHMB400C12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB400C12
PHMB400C12A
3 suppliers
3 in stock
PHMB400C12/IGBT
2 suppliers
73969 in stock