PHMB300B12 IGBT MODULE Single 300A 1200V stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More PHMB300B12
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
60 in stock
More PHMB300B12 NIEC
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
300A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300B12 NIEC
92 in stock
More PHMB300B12 IR
MODULE DC
53 in stock
More PHMB300B12
NIEC
100 in stock
More PHMB300B12
MODULE DC,IR
53 in stock