PHMB400A6 IGBT MODULE Single 400A 600V stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More PHMB400A6 NIEC
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
400A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400A6 NIEC
92 in stock
More PHMB400A6 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB400A6
50 in stock
More PHMB400A6
Stocks
100 in stock
More PHMB400A6
MODULE DC,IR
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
100 in stock