PHMB1200B12 IGBT MODULE Single 1200A 1200V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More PHMB1200B12
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
11 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
47 in stock
More PHMB1200B12 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB1200B12
NIEC
300 in stock
More PHMB1200B12
MODULE DC,IR
60 in stock