IXFX44N50F stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More IXFX44N50F IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX44N50F IXYS
50 in stock
More IXFX44N50F IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX44N50F
1000 in stock
More IXFX44N50F
IXYS
10000 in stock
More IXFX44N50F I X Y S
TO-247
50 in stock
More IXFX44N50F
410 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-247
10600 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO
3800 in stock