IXFX44N80P stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFX44N80P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX44N80P IXYS
Fac-new OEM excess
30 in stock
More IXFX44N80P IXYS
300 in stock
More IXFX44N80P IXYS
IXFX44N80P PLUS247 POLAR MOSFET 44A 800V
30 in stock
More IXFX44N80P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX44N80P IN STOCK
IN STOCK
170 in stock