IXFX44N50Q stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More IXFX44N50Q IXYS
IXYS - IXFX44N50Q
330 in stock
More IXFX 44N50Q IXYS
60 in stock
More IXFX44N50Q IXYS
128 in stock
More IXFX44N50Q
1000 in stock
More IXFX44N50Q
IXYS
10100 in stock
More IXFX44N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFX44N50Q
312 in stock