IXFX50N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFX50N50 IXYS
500 in stock
More IXFX50N50
1000 in stock
More IXFX50N50
IXYS
10000 in stock
More IXFX50N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX50N50 EEI
IXFX50N50
25 in stock
More IXFX50N50
721 in stock