IXFM24N50 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More IXFM24N50 IXYS SEMICONDUCTOR
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More IXFM24N50 28
9352
50 in stock
More IXFM24N50 IXYS
89 in stock
398 in stock
More IXFM24N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM24N50 IXY
18600 in stock
More IXFM24N50 EEI
IXFM24N50
25 in stock
More IXFM24N50
440 in stock
More IXFM24N50 IXYS
Original,TO-204AA
57024 in stock
More IXFM24N50
TRANSISTOR,IXFM24N50
90 in stock