IXFM50N20 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More IXFM50N20 IXYS CORPORATION
65 in stock
More IXFM50N20 IXYS
486 in stock
More IXFM50N20
IXYS
10000 in stock
More IXFM50N20 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM50N20 I X Y S
50 in stock
More IXFM50N20 IXYS
New,STK-SHIP TODAY
51 in stock
More IXFM50N20 IXY
18600 in stock
More IXFM50N20
290 in stock
More IXFM50N20 IXYS
Original,TO-204AA
57026 in stock
More IXFM50N20 IXYS/MOT
TO-3
560 in stock